Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pi****lisz synu! w latach osiemdziesiątych, odsługiwałem zasadniczą służbę wojskową w zmotoryzowanych odwodach milicji obywatelskiej. robiłem to dla tego, że bałem się fali i zeszmacenia w wojsku. byłem też hipokrytą i kanalią, ponieważ ze strachu biłem pałą tych, z którymi się utożsamiałem, tzn pun...
pi****lisz synu! w latach osiemdziesiątych, odsługiwałem zasadniczą służbę wojskową w zmotoryzowanych odwodach milicji obywatelskiej. robiłem to dla tego, że bałem się fali i zeszmacenia w wojsku. byłem też hipokrytą i kanalią, ponieważ ze strachu biłem pałą tych, z którymi się utożsamiałem, tzn punków, opozycję itd. ale robiłem to ze strachu przed innym, jakimś niewiadomym losem, który nad nami wszystkimi wisiał. obecne oddziały pislicji (nie nazwę ich zomowcami, bo dawni koledzy, już by się ze mną wódki nie napili), postępują inaczej. oni sami, z własnej nieprzymuszonej woli się szmacą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
90% kibicow to kolesie tepi jak pustaki.... niby tacy odwazni w grupie a w pojedynke to pizdusie.... do tego jacy religijni... tylko id***a wierzy w bajke o jezusku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane