Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ja się pytam, co za durny generał ogłosił taki prztarg/ Moze ktoś uchyli rabka tajemnicy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zacytuję gościa z WP. Welcome to San Escobar! "Zaniechanie tego zaawansowanego projektu to kolosalny błąd!!! Armia maszerująca z bojowym ołtarzem na czele byłaby niezwyciężona. Wróg rażony wartościami katolickimi emanującymi z mobilnego ołtarza padałby albo zwiewał tam gdzie pieprz rośnie. Niepow...
Zacytuję gościa z WP. Welcome to San Escobar! "Zaniechanie tego zaawansowanego projektu to kolosalny błąd!!! Armia maszerująca z bojowym ołtarzem na czele byłaby niezwyciężona. Wróg rażony wartościami katolickimi emanującymi z mobilnego ołtarza padałby albo zwiewał tam gdzie pieprz rośnie. Niepowetowana strata. Mam nadzieję, że minister sie rozmyśli i wróci do tej broni a nawet umieści ją na pociągach pancernych... albo ciągnikach gąsienicowych, amfibiach. Cóż to byłaby za broń! A jak by wyglądała na defiladach!"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane