Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wiersz pełen pasji ale uderza w mundur czyli wojsko straż graniczną policję a oni są w sumie najmniej są winni, to ten w marynarce z łupieżem i kocimi włosami na klapach i jego tępi wyznawcy są za to odpowiedzialni. Jak by do tego służby robiły co chcą i nie wykonywały rozkazów to już było by po na...
wiersz pełen pasji ale uderza w mundur czyli wojsko straż graniczną policję a oni są w sumie najmniej są winni, to ten w marynarce z łupieżem i kocimi włosami na klapach i jego tępi wyznawcy są za to odpowiedzialni. Jak by do tego służby robiły co chcą i nie wykonywały rozkazów to już było by po nas (prawda nadgorliwi z nich też są winni). ale co się dziwić rządzącym statyki są nieubłagane nie wpuszczać to nie wpuszczają, rządzenie nigdy nie było takie łatwe jak teraz ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A niby dlaczego miałoby być po nas bez nich? Sowietom robili za podnóżki, a dzisiaj Rusek wszedłby gdyby tylko chciał, natomiast Niemiec nie chce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane