Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1No to napisz też jak uwłaszczali się ludzie "Wyborczej". Gazeta powstała dzięki porozumieniu Okrągłego Stołu przed wyborami 4 czerwca 1989 roku. Adam Michnik "dostał ją" od Wałęsy. Uwłaszczeniowa operacja Gazety (formalnie biorąc przekształcenie Agory w spółkę akcyjną) jest moralnie naganna ze wzglę...
No to napisz też jak uwłaszczali się ludzie "Wyborczej". Gazeta powstała dzięki porozumieniu Okrągłego Stołu przed wyborami 4 czerwca 1989 roku. Adam Michnik "dostał ją" od Wałęsy. Uwłaszczeniowa operacja Gazety (formalnie biorąc przekształcenie Agory w spółkę akcyjną) jest moralnie naganna ze względu na gigantyczne korzyści jakie z tego uzyskali jej główni animatorzy. Po prostu Michnik przejął GW uwłaszczył się i okradł Polaków z pieniędzy za które powstała Wyborcza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednak pomiędzy rozkręceniem gazety, a dostaniem za darmo działek wartych miliard jest "drobna" różnica
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane