Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Tak. Tak beda. Nie wazne co nabroji to i tak wystarczy, ze w mediach buchnie cos o aborcji, ze jakas stacje zamkna, albo, ze PL wyjdzie z uni (dobre sobie xD) i cyk frajerzy skloceni na 2 czesci i mamy frajerow co glosuja na PiS zeby PO nie bylo u wladzy badz odwrotnie. Frajerzy coagle i ciagle bed...
Tak. Tak beda. Nie wazne co nabroji to i tak wystarczy, ze w mediach buchnie cos o aborcji, ze jakas stacje zamkna, albo, ze PL wyjdzie z uni (dobre sobie xD) i cyk frajerzy skloceni na 2 czesci i mamy frajerow co glosuja na PiS zeby PO nie bylo u wladzy badz odwrotnie. Frajerzy coagle i ciagle beda glosowac na PO/PIS. Kaczynski tylko musi sie upewnic, ze ta wieksza czesc zaglosuje na niego. Udalo mu soe to juz 2x pod rzad. Teraz eownie Tusk(tfu!) przejmie paleczke.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POLITYCY CO BYLI I W PIS I W "totalnej opozycji" w PO: Jaki, Gowin, Sikorski, Morawiecki, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... No faktycznie totalna opozycja... Jak ich odroznic od koalicji? Chyba tylko za pomoca "wiadomosci" w TVN/TVP...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane