Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nie rozumiem skąd to zdziwienie, jak cena ropy była po 20$ to nikomu nie przeszkadzało 4zł na stacjach, a wtedy było 3x większe złodziejstwo

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
4 lata temu

ylo...po 6,01 placilem

0

Zglos komentarz

T
4 lata temu

Pensje tez były niższe

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Ceny żywności, mieszkań, wywozu śm***i, prądu, gazu i mnóstwo innych rzeczy też były znacznie niższe multikonciarzu.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nawet gdyby dopłacali to i tak piwo by u nas tyle kosztowało , na nowy wal kasy trzeba nazbierać

0

Zglos komentarz

M
mruczus29 🌾 Wieśniak
4 lata temu

I tutaj właśnie wychodzi inteligencja elektoratu PO

0

Zglos komentarz

Reklama