Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proponuje zacząć od portfela autora. Niech nie wyciąga pieniądzy dopóki PiS jest u władzy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie, w chwili kiedy to wszystko rypnie, będzie przynajmniej mniej pieniędzy do oddawania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To ich nie zatrzyma wezma pozyczke w Chinach i ty bedziesz to splacal razem z Twoimi dziecmi i pewnie wnukami. Trzeba tych szalencow i oszustow odsunac od wladzy bo z Polski zrobia Detroit.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I właśnie przez takich de**li jest jak jest. Te pieniądze są dla CAŁEGO kraju. Mają pomóc CAŁEMU państwu. A tacy de**le idą drzeć mordę " nie dawać im", " zablokować" a później pretensje ,że nikt nie pomaga, że ledwo co rade daje, że musi interes zamykać. DE**LE. I KTO TU KUR... NIE MA MÓZGU?
I właśnie przez takich de**li jest jak jest. Te pieniądze są dla CAŁEGO kraju. Mają pomóc CAŁEMU państwu. A tacy de**le idą drzeć mordę " nie dawać im", " zablokować" a później pretensje ,że nikt nie pomaga, że ledwo co rade daje, że musi interes zamykać. DE**LE. I KTO TU KUR... NIE MA MÓZGU?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane