Reklama
Reklama

Komentarze

2
Z
z_arki 😏 Szyderca
4 lata temu

yyyy nie wiedziałem że p. Beatę stać na taką samokrytykę!

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Radosław, osobiście nie przepadam ale za ten zatłuszczony łeb zaczynam pałać sympatią. I niby chamski zwrot ale jak tu inaczej z chamami rozmawiać, skoro oni normalnego języka nie zrozumieją a jak widać przekaz dotarł. Brawo!

0

Zglos komentarz

Reklama