Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3W całej tej sprawie oburzenie pisowców/zerowców jest najbardziej kuriozalne. Po tych wszystkich inwektywach wypowiadanych przez Kaczyńskiego i jego świtę oraz przez Zero i jego gwardię nie tylko w stosunku do polityków PO ale też części społeczeństwa, która ich nie popiera. O wyskokach "świętego" Le...
W całej tej sprawie oburzenie pisowców/zerowców jest najbardziej kuriozalne. Po tych wszystkich inwektywach wypowiadanych przez Kaczyńskiego i jego świtę oraz przez Zero i jego gwardię nie tylko w stosunku do polityków PO ale też części społeczeństwa, która ich nie popiera. O wyskokach "świętego" Lecha Kaczyńskiego nie wspominając. HIPOKRYCI! Nie mniej jednak Sikorski nie powinien zniżać się do poziomu tych pisowsko-zerowych prostaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane