Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2I niech spłacają to ci którzy uparcie głosowali na P**S, popierali go, bronili i klaskali na każdy ruch ze strony reżimu. Dlaczego niby mają koszty głupoty współobywateli ponosić ci którzy od samego początku byli przeciw i którzy mówili, że to się tak skończy? Nic poza drożyzną i wyższymi podatkami...
I niech spłacają to ci którzy uparcie głosowali na P**S, popierali go, bronili i klaskali na każdy ruch ze strony reżimu. Dlaczego niby mają koszty głupoty współobywateli ponosić ci którzy od samego początku byli przeciw i którzy mówili, że to się tak skończy? Nic poza drożyzną i wyższymi podatkami nie dostaliśmy a mamy płacić za zaciągnięte długi dla patusów 500+ którzy jak zwykle sie na wszystko wypna i wyciągną rękę po wincyj???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko że ci co głosowali na PiS albo nie placą podatków wcale albo placą grosze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tłumaczę. Rząd PiS ma nieprzebrane ilości pieniędzy w ramach pożyczek zachodnich bankach. Czego nie rozumiecie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze maja papier i farbe do drukownia pieniedzy bez pokrycia, naganiajac ceny i inflacje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane