Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Porozmawiaj z młodymi żeby jej zabrali dowód jak będą szli do następnych wyborów. Oni jej zabiorą dowód a ona im nie da następnej emerytury, z której pewnie żyją studiując kolejny rok na "dziennikarstwie" lub "stosunkach międzynarodowych" - najlepiej ze Szwecją. Babcią sobie gęby nie wycieraj bo to...
Porozmawiaj z młodymi żeby jej zabrali dowód jak będą szli do następnych wyborów. Oni jej zabiorą dowód a ona im nie da następnej emerytury, z której pewnie żyją studiując kolejny rok na "dziennikarstwie" lub "stosunkach międzynarodowych" - najlepiej ze Szwecją. Babcią sobie gęby nie wycieraj bo to pewnie ona wycierała Ci tyłek jak rodzice poszli do pracy a Ty się zes.....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moi rodzice i teściowie, wszyscy 80+ nigdy w życiu nie zagłosują na PIS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety ja dziadek muszę dzieci przekonywać.500+ j*bie głowy młodym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane