Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Chyba totalnej opozycji. Najpierw polecieli do braci lewaców z Brukseli poskarżyć się że nie mogą przejąć w sposób demokratyczny władzę a teraz udają że te kary to nie ich wina. Kto by zadawał sobie trudu w Brukseli i sprawdzał co u nas się dzieje? Nikogo to nie interesuję dopóki nie okazało się że...
Chyba totalnej opozycji. Najpierw polecieli do braci lewaców z Brukseli poskarżyć się że nie mogą przejąć w sposób demokratyczny władzę a teraz udają że te kary to nie ich wina. Kto by zadawał sobie trudu w Brukseli i sprawdzał co u nas się dzieje? Nikogo to nie interesuję dopóki nie okazało się że urzędnikom z Brukseli pasuje wymiana polskiego rządu na uległy. Gdzie w traktatach oddaliśmy sądownictwo pod nadzór Brukseli? No gdzie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POLITYCY CO BYLI I W PIS I W "totalnej opozycji" w PO: Jaki, Gowin, Sikorski, Morawiecki, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... No faktycznie totalna opozycja... Jak ich odroznic od koalicji? Chyba tylko za pomoca "wiadomosci" w TVN/TVP...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Susza każdy kto miał to przeczytać już o zrobił. Daruj sobie, zmień płytę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Aż taki jeb..ty jesteś że poniewierasz wizerunek pana Kozakiewicza który zakpił sobie tym gestem z ruskich?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to on pokazał BOLSZEWIKOM, czyli waszym pierwowzorom LEWAKI!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaki naród? Naród wybrał PiS a wy jesteście totalnie ograniczona opozycją bez programu i przyszłości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane