Reklama
Reklama

Komentarze

2
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
4 lata temu

27/1 27 bierze pis a my dostajemy złotówkę

0

Zglos komentarz

J
4 lata temu

Zapomniałeś tylko dodać że tą złotówkę to dostajesz za taki właśnie wpis i to nie od PIS-u.

0

Zglos komentarz

M
Marek75258 🌾 Wieśniak
4 lata temu

I miał rację. Tylko nie dopowiedział, że chodzi o pensje kumpli i rodzin w spółkachSP

0

Zglos komentarz

Reklama