Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto bogatemu zabroni? Jesze 6 lat temu Polska byla w ruinie...teraz wszyscy widza bogactwo, w szeregachPiSu, ale to nie oni zaplaca! Przyznaja sobie kolejne podwyzki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska PiSu jest na marginesie, juz nikt jej nie popiera, zamalowali sie swoja arogancja i prymitywna bezczelnoscia w rogu i ciagna narod na DNO kradnac, razem z sekta kosciola !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni mają wyj..ane ,bo i tak za to nie płacą to mogą się z nimi przekomarzać ile zachcą...tak samo z tą kopalnią. Ja już nie oglądam żadnych wiadomości żeby się nie wku..wiać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brawo, wreszcie Moryc ma jakiś sukces na swoim koncie. Ni chyba, że to nie jego wina tylko poprzedników jak zwykle.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Swoją drogą ciekawe,że jeszcze żaden pisowski trol się nie wypowiedział tutaj. Jak tam pisiory może jakieś hasła bób,homar,włoszczyzna....jeb.....ć UE ani kroku w tył i takie tam pisowskie pierdoły. No chłopaki do roboty hehehe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proszę bardzo. Art. 1 i 2 załącznika nr 30 do Traktatu z Lizbony, zwanego potocznie "Protokołem brytyjskim" wyłącza wewnętrzną strukturę prawną Polski i UK spod jurysdykcji TSUE. Doczytaj sobie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dyktatura senilnego Kaczynskiego, nigdy nie znajdzie poparcia w cywilizowanej Europie, pozostaje tylko Bialorus i Rosja...Juz mowia o tym wszystkie europejskie media!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy jestescie swiadkami upadku Polski, jako cywilizowanego, europejskiego narodu, dzieki wiejskiemu elektoratowi PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczylo 6 lat rzadow PiSu i Polska, znow 100 lat za murzynami...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane