Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Pierwszy milion trzeba ukraść – mówią w Polsce. Obajtek mial narazić firmę na stratę blisko 1,5 mln zł i wyłudzić niemal 800 tys. zł.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no i poleciało ... ale on wywodzi się z dobrej rodziny , jego już pochodzenie predestynuje boć i mamusia pokazała talent do przytulania ... kasiorki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A potem powiedzą ci, że trzeba było się uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać. Nie do końca, bo wystarczy być zwykłym aparatczykiem, nikim ale wystarczy znać odpowiednie towarzystwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Witajcie w czterech literach! Gangsterzy i „służby” schowane za plecami Kaczyńskiego i jego partyjnych czynowników zacierają ręce – czy prowadzisz burdel, czy handlujesz bronią, znajdziesz swego „przyjaciela”, który da ci zarobić i zadba, żeby włos z głowy ci nie spadł...
"Witajcie w czterech literach! Gangsterzy i „służby” schowane za plecami Kaczyńskiego i jego partyjnych czynowników zacierają ręce – czy prowadzisz burdel, czy handlujesz bronią, znajdziesz swego „przyjaciela”, który da ci zarobić i zadba, żeby włos z głowy ci nie spadł. Złowrogi „delfin” Ziobro nadal budować będzie swoje imperium strachu i zemsty. Rydzyk i inne pasożyty Watykanu jeszcze głębiej wcisną w nas swoje ssawki i podwoją perystaltykę ssania." - polityka.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakie zwala z nóg, przecież takie 35 mln, to ma teraz odłożone pewnie każdy pisowiec. Mąż Szydło dostał 84mln dotacji, z funduszu sprawiedliwości wyparowało 280mln, na lewe wybory 70mln, na nie używane tory do lotniska w Lublinie 27mln, nieistniejące respiratory 200mln, w Ostrołęce utopiono 1,3mld,...
Jakie zwala z nóg, przecież takie 35 mln, to ma teraz odłożone pewnie każdy pisowiec. Mąż Szydło dostał 84mln dotacji, z funduszu sprawiedliwości wyparowało 280mln, na lewe wybory 70mln, na nie używane tory do lotniska w Lublinie 27mln, nieistniejące respiratory 200mln, w Ostrołęce utopiono 1,3mld, w przekop ponad 1 mld więcej niż zaplanowano, CPK ma kosztować 75mld. Do tego dochodzi cała sitwa, która doi państwowe spółki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podlicz Radka Sikorskiego, przy okazji wyjaśnij, za co dostaje co miesiąc 40 tys.srebrników.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane