Reklama
Source: wgrane.pl

'Przeraża mnie to, że z Chrystusem na piersi robi pani wszystko, żeby podzielić Polaków'

przez FED0RA — 4 lata temu
16

Zglos post

Reklama

Komentarze

11
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Nie po to zrobiliśmy wyprawy krzyżowe byś nam mówiła jak macie żyć🤭

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
4 lata temu

Kościół katolicki jest ostoją, matecznikiem pe****lii. Uczestniczy w oszustwach podatkowych i zwykłych wyłudzeniach. Kiedy w Sejmie zostanie złożona ustawa o delegalizacji tej organizacji przestępczej?

0

Zglos komentarz

M
Mirosław39729 🌾 Wieśniak
4 lata temu

niech w końcu będzie rozłam kościoła z rządem - bo obecnie to jest tragedia - jak nie mają nic do powiedzenia to zasłaniają się religią - nikt nikomu nie zabrania wierzyć i wybierać swoich Bogów ale państwo to nie kościół nie zawsze modlitwa pomaga - modlitwa to spokój dla siebie samego - MÓDLMY SI...

niech w końcu będzie rozłam kościoła z rządem - bo obecnie to jest tragedia - jak nie mają nic do powiedzenia to zasłaniają się religią - nikt nikomu nie zabrania wierzyć i wybierać swoich Bogów ale państwo to nie kościół nie zawsze modlitwa pomaga - modlitwa to spokój dla siebie samego - MÓDLMY SIĘĘĘĘĘ - a garnek pusty

0

Zglos komentarz

A
4 lata temu

Pani Mucha dzielnie broni pe**lstwa i zboczen. Ciekawe dlaczego nikt nie dba i tych co na to wszytko daja kase? Czyli mowa o pracujacym narodzie!

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
4 lata temu

Ale, to, że ten pracujący naród "daje kasę" na s**ienkowych pe****li, toruńskiego złodzieja i utrzymujący patolę za szereg plusów, już ci nie przeszkadza hipokryto prawacki ?

0

Zglos komentarz

S
Sv1984 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Każdy ma własny rozum i każdy rozumie życie inaczej . Dlaczego ktoś rości sobie prawo do tego aby mówić komuś jak ma przeżyć życie ? Żyjemy w chorym kraju gdzie z nienawiści i podjudzania robi się politykę . Każdy powinien pilnować własnego nosa i żyć jak kto chce , oczywiście w granicach SPRAWIEDL...

Każdy ma własny rozum i każdy rozumie życie inaczej . Dlaczego ktoś rości sobie prawo do tego aby mówić komuś jak ma przeżyć życie ? Żyjemy w chorym kraju gdzie z nienawiści i podjudzania robi się politykę . Każdy powinien pilnować własnego nosa i żyć jak kto chce , oczywiście w granicach SPRAWIEDLIWEGO prawa .

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
4 lata temu

Nienawiść i szukanie sobie dookoła wrogów to narodowe cechy naszych rodaków. Poczytaj tylko komentarze, posłuchaj co ludzie mówią. Takiej piany na mo****e ludzie nie mieli jeszcze nigdy za mojego życia. W trochę innych czasach już dawno skończyłoby się to wojną domową.

0

Zglos komentarz

B
bogasz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Kompromitacja sceny politycznej nadal podjudza społeczeństwo, powiedz lepiej kiedy zrobisz recital umiejętności twego śpiewania. I człowiek o tak niskim pułapie myślowym chce pouczać innyck

0

Zglos komentarz

B
4 lata temu

Dokładnie,każda religia dzieli!!!. Pamiętajcie o tym zanim zaczniecie wpuszczać to bydło islamskie i pozwalać im na szerzenie swojej religi w kraju.

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
4 lata temu

Następny z wypranym mózgiem. Ojciec Tadeusz i Wódz Naczelny Jarosław wmówili wam już tam w sowich mediach, że bronią nas przed inwazją islamu? Zastępy arabów stoją u granicy i tylko silna ręka Wodza Jarosława broni ich przed inwazją? To coś nowego, opowiedz nam więcej, bo to bardzo ciekawa historia....

Następny z wypranym mózgiem. Ojciec Tadeusz i Wódz Naczelny Jarosław wmówili wam już tam w sowich mediach, że bronią nas przed inwazją islamu? Zastępy arabów stoją u granicy i tylko silna ręka Wodza Jarosława broni ich przed inwazją? To coś nowego, opowiedz nam więcej, bo to bardzo ciekawa historia. A ja głupi nie słucham Radia Maryja i nic nie wiem co się dookoła dzieje.

0

Zglos komentarz

P
primal69 🏹 Łowca
4 lata temu

POlska 2050 a wy nie wiecie ze ten ruch to ruch typowo minisrancki? nie pamietacie załozyciela jakie mial ortodoksyjne poglady 3lata temu jeszcze? no haloo znowu dajcie sie mamić?

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
4 lata temu

LGBT nowy marksistowski proletariat dzięki któremu czerwoni faszyści chcą zniszczyć Europę.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
4 lata temu

Kr***n wypisuje kretyństwa. Nie chce mi się już pisać czym jest LGBT, natomiast wiem kim są faszyści, to tacy jak ty.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

to pojedz do rosji i pocaluj tam faceta, wyladujesz w najlepszym wypadku na ojomie, a jak wyjdziesz to do lagrow. czerwoni zawsze byli socjalistami, czarni byli faszystami, plan faszystowskiego rzadu dziala, propaganda ktora udawadnia ze wszystko co zle to socjalisci i myli nazwy.

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
4 lata temu

czy wszyscy ,ktorzy tutaj negatywnie oceniaja rzadzaca partie i rzad wezma udzial w najblizszych wyborach? jesli tak to jest szansa,inaczej jeszcze bardziej pograzymy sie w bagno pis-u, tym razem juz bez nadzieji na poprawe...

0

Zglos komentarz

G
Gregus 🌾 Wieśniak
4 lata temu

"Od czasów Konstantyna cechami, po których rozpoznaje się ten Kościół, są obłuda i przemoc; codzienną praktyką tej religii stała się masowa zagłada. Surowo zakazywano zabijania pojedynczych osób, ale uśmiercanie tysięcy ludzi było dziełem miłym Bogu. To nie obłęd, to jest chrześcijaństwo." Karlheinz...

"Od czasów Konstantyna cechami, po których rozpoznaje się ten Kościół, są obłuda i przemoc; codzienną praktyką tej religii stała się masowa zagłada. Surowo zakazywano zabijania pojedynczych osób, ale uśmiercanie tysięcy ludzi było dziełem miłym Bogu. To nie obłęd, to jest chrześcijaństwo." Karlheinz Deschner

0

Zglos komentarz

Reklama