Reklama
Teraz najwazniejsze zeby sekta kosciola byla zadowolona...

Teraz najwazniejsze zeby sekta kosciola byla zadowolona...

przez nissin — 4 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

Można ochrzcić i pochować!!!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Ile teraza biora za chrzest?

0

Zglos komentarz

Reklama