Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

Cytując ich samych: człowiek niewinny nie ma się czego obawiać. Także sraj pod siebie tetryku sraj!

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
4 lata temu

Do pierdla z dziadem i to z przymusowymi robotami, całe życie się ślizgał na naszych plecach, nigdy niczego uczciwie nie robił , nie wie co to ciężka praca.Niczego się nie nauczył. Niech gnije w lęku, wraz ze swoim obłąkaniem.

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
4 lata temu

Wa mać ileż można żyć.

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Boi się bo ma pełną świadomość co zrobił z Polską

0

Zglos komentarz

A
anakin120 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Dobrze, niech siedzi i niech żyje jak najdłużej, żeby pocierpiał trochę dziad jeden

0

Zglos komentarz

Reklama