Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakiej "pogardy dla słabszych"? Niech wyjdzie solo, zza pleców ochrony, to zobaczymy, kto tu słaby.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wpadam przy każdej sobocie na okoliczną wioskę do rodzinki (wierni fani tvp) a tam mi o przebierańcach i lgbt mi tu na dzień dobry. Wtedy pytam o św. Mikołaja, który był biskupem i nie latał w czerwonym kubraku, futrzanej czapie jak pajac z prezentami przez komin albo na saniach z reniferami. I, że...
Wpadam przy każdej sobocie na okoliczną wioskę do rodzinki (wierni fani tvp) a tam mi o przebierańcach i lgbt mi tu na dzień dobry. Wtedy pytam o św. Mikołaja, który był biskupem i nie latał w czerwonym kubraku, futrzanej czapie jak pajac z prezentami przez komin albo na saniach z reniferami. I, że to jest wymysł coca-coli, generalnie amerykański i to jest dopiero przebieraniec. Zatkało kakało (pisownia celowa), gęby rozdziawione, 0 argumentów. Taki jest poziom pisowia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński ksenfob :) ha ha ha, cały pis sie z nim na czele sie brata z żydostwem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane