Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"Zolgensma, najdroższy lek świata przeznaczony dla dzieci z zanikiem mięśni, nie będzie na razie w Polsce refundowany. Producent chciał za dawkę dla jednego dziecka 6-7 mln zł. Według Ministerstwa Zdrowia to cena zaporowa." W "detalu" ten najdroższy na świecie lek obecnie kosztuje 9 mln zł, i tyl...
"Zolgensma, najdroższy lek świata przeznaczony dla dzieci z zanikiem mięśni, nie będzie na razie w Polsce refundowany. Producent chciał za dawkę dla jednego dziecka 6-7 mln zł. Według Ministerstwa Zdrowia to cena zaporowa." W "detalu" ten najdroższy na świecie lek obecnie kosztuje 9 mln zł, i tyle próbują zebrać rodzice chorych dzieci. A PiS woli dalej oszukiwać z sądami i udawać Greka z Czechami. POMŚL. Zamiast dwóch tygodni płacenia tych kar, wszystkie polskie dzieci dostałyby terapię genową i były ZDROWE!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najpierw się dowiedz ile a potem pisz bzdury, bo z tego co wiadomo to 1,5 mln dziennie. 7mln zostało zaoszczędzone nie otwierając wiadomości o nałożeniu na PL przez UE kary dziennej 1mln EUR przez 7 dni. Po 7 dniach nieotwarta wiadomość wg przepisów UE zostaje uznana za przeczytana. Najpierw się dow...
Najpierw się dowiedz ile a potem pisz bzdury, bo z tego co wiadomo to 1,5 mln dziennie. 7mln zostało zaoszczędzone nie otwierając wiadomości o nałożeniu na PL przez UE kary dziennej 1mln EUR przez 7 dni. Po 7 dniach nieotwarta wiadomość wg przepisów UE zostaje uznana za przeczytana. Najpierw się dowiedz dokładne o czym chcesz pisać a później dopiero pisz, bo wprowadzasz ludzi w błąd. ***** ***
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
1,5 milion euro. Czyli około 7 milionów złotych. Nie pierdziel człowieku, bo liczyć sam nie umiesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komentarz bez sensu. Co proponujesz? Wyłączyć kopalnie i pozbawić prądu 1/4 Polski????? Czy ty jesteś normalny? w i mię czego? By Niemcy i Czesi bez przeszkód wydobywali węgiel u siebie?????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaką 1/4? Elektrownia Turów dostarcza 5% energii w Polsce. To jest według ciebie 1/4? Gdyby pismatołki zaczęły negocjacje z Czechami przed przyznaniem koncesji to by całej tej chryi nie było. To jest ich niekompetencja nic więcej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane