Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Opiłowywanie katolików albo sprzedajna szmata to jest język miłości? A może wypowiedzi - Wataha psów, śm***ie - o polskich żołnierzach? A może o polskich pogranicznikach? Obie strony są temu winne a kto bardziej to już kwestia uznaniowa. Celanka ... bez komentarza. Poproś o podwyżkę z soku z buraka.
Opiłowywanie katolików albo sprzedajna szmata to jest język miłości? A może wypowiedzi - Wataha psów, śm***ie - o polskich żołnierzach? A może o polskich pogranicznikach? Obie strony są temu winne a kto bardziej to już kwestia uznaniowa. Celanka ... bez komentarza. Poproś o podwyżkę z soku z buraka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteście kanaliami, zdradzieckie mo**y, spieprzaj dziadu itp. Poproś o podwyżkę na Nowogrodzkiej sprzedajna szmato. To nie jest obelga tylko szczera prawda. Bo jak inaczej nazwać kogoś kto się sprzedał za gó*****e 500 zł.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeden szczuje na drugiego. Taka prawda. PiS na Po, Po na pis. A potem idą razem pić wódkę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane