Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6"W amerykańskim Kongresie odbyła się debata na temat stanu demokracji w Polsce.– Stan demokracji w Polsce i na Węgrzech stale się pogarsza, a USA powinny w reakcji rozważyć przesunięcia w dyslokacji wojsk lub sankcje gospodarcze – oświadczyła w środę w Kongresie Stanów Zjednoczonych prez...
"W amerykańskim Kongresie odbyła się debata na temat stanu demokracji w Polsce.– Stan demokracji w Polsce i na Węgrzech stale się pogarsza, a USA powinny w reakcji rozważyć przesunięcia w dyslokacji wojsk lub sankcje gospodarcze – oświadczyła w środę w Kongresie Stanów Zjednoczonych prezes think tanku German Marshall Fund Heather Conley.– Nasze zaangażowanie w tej sprawie musi być stale podtrzymywane i nie epizodyczne. Być może powinniśmy zastanowić się nad zmianą rozlokowania wojsk w regionie – dodała." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wówczas już spokojnie wkroczy sobie Putin, a kurd**el z przyd**asami powita go tradycyjnymi kwiatami i czerwonym dywanem. Jak bywało to za danwych lat. Jak już się oczywiście obudzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież ten mały skur....n do tego dąży,wyjść z UE i NATO,a potem rządzić sobie jak Lukaszenka po swojemu bez żadnego nadzoru.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ja mam swietny pomysl,wypowiedzmy wojne calej Unii i na drugi dzien sie poddajmy,w kilka dni zrobia porzadek z tymi squrwysynami co nazywaja siebie rzadem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i o to chodziło Jarkowi. Nie po to się spotykał z KGB żeby Amerykanie się panoszyli tu. Ktoś powie że PiS jest antyrosyjski, nie to jest agentura rosyjska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane