Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ależ bydlaków się namnożyło przez ostatnie 6 lat , wiesz ? worek ....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Koronny, dla ciebie każdy, kto myśli inaczej to bydlak albo głupek. To wyklucza jakąkolwiek dyskusję na argumenty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niech je zawrócą pod prąd na białoruś :)) widzicie, darliście ryja na dyktatora, to teraz dyktator dokopał wam ! ciemnioki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Drodzy lewaccy, antypolscy ujadacze, pan wiceburmistrz wyłączył telefon a polskojęzyczna, niemiecka WP w której cześć z was pracuje jako trolle opublikowała artykuł dementujący tą bzdurną historię. Manipulacja też ma swoje granice, tym razem przegięli i sami się wycofują. A teraz zjedzcie Snickersa.
Drodzy lewaccy, antypolscy ujadacze, pan wiceburmistrz wyłączył telefon a polskojęzyczna, niemiecka WP w której cześć z was pracuje jako trolle opublikowała artykuł dementujący tą bzdurną historię. Manipulacja też ma swoje granice, tym razem przegięli i sami się wycofują. A teraz zjedzcie Snickersa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane