Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale żeby osoba z tak znacznym upośledzeniem umysłowym była w stanie pisać komentarze, fiu, fiu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A żeby taka ameba potrafiła napisać odpowiedź na komentarz to chyba jakiś 8 cud świata ja pieeerdolę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przecież ich to wali - taca i kasa - lepiej żeby teraz umierali to jeszcze zdążymy coś skubnać - GDYBY SIĘ DLA NICH LICZYŁ CZŁOWIEK A NIE TYLKO KASA - KASA - to inaczej by postępowali - od zarania dziejów kościół zawsze był przeciw postępowi - a ta która nie chciała im dać d-py to czarownica ? - na...
przecież ich to wali - taca i kasa - lepiej żeby teraz umierali to jeszcze zdążymy coś skubnać - GDYBY SIĘ DLA NICH LICZYŁ CZŁOWIEK A NIE TYLKO KASA - KASA - to inaczej by postępowali - od zarania dziejów kościół zawsze był przeciw postępowi - a ta która nie chciała im dać d-py to czarownica ? - na stos ! - nie mam ja to nie będzie miał nikt !!! to jest kościół ? - ciekawe kiedy powstanie w PL święta inkwizycja - tak jak kiedyś to (wspaniale) wymyślili - im więcej porodów tym więcej pogrzebów - no i ku-a kasy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież już się wypowiedzieli nie raz na ten temat: najważniejsze jest, by udzielić sakramenty i inkasować opłatę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to nie radość ! to perfidia na wypasionych mo**ach !! mówią - i co Polaczki ? nam nie podskoczycie !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane