Reklama
Reklama

Komentarze

10
H
herstan 🌟 Padawan
4 lata temu

To są obrońcy pe****li w s**ienkach a nie płodów

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
4 lata temu

Piekło kobiety bo się nie myły, czego nie rozumiecie?

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ale żeby osoba z tak znacznym upośledzeniem umysłowym była w stanie pisać komentarze, fiu, fiu

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
4 lata temu

A żeby taka ameba potrafiła napisać odpowiedź na komentarz to chyba jakiś 8 cud świata ja pieeerdolę.

0

Zglos komentarz

M
Mirosław39729 🌾 Wieśniak
4 lata temu

przecież ich to wali - taca i kasa - lepiej żeby teraz umierali to jeszcze zdążymy coś skubnać - GDYBY SIĘ DLA NICH LICZYŁ CZŁOWIEK A NIE TYLKO KASA - KASA - to inaczej by postępowali - od zarania dziejów kościół zawsze był przeciw postępowi - a ta która nie chciała im dać d-py to czarownica ? - na...

przecież ich to wali - taca i kasa - lepiej żeby teraz umierali to jeszcze zdążymy coś skubnać - GDYBY SIĘ DLA NICH LICZYŁ CZŁOWIEK A NIE TYLKO KASA - KASA - to inaczej by postępowali - od zarania dziejów kościół zawsze był przeciw postępowi - a ta która nie chciała im dać d-py to czarownica ? - na stos ! - nie mam ja to nie będzie miał nikt !!! to jest kościół ? - ciekawe kiedy powstanie w PL święta inkwizycja - tak jak kiedyś to (wspaniale) wymyślili - im więcej porodów tym więcej pogrzebów - no i ku-a kasy

0

Zglos komentarz

V
Voltz1975 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Pi*******e czarne huje w s**ienkach

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
4 lata temu

Przecież już się wypowiedzieli nie raz na ten temat: najważniejsze jest, by udzielić sakramenty i inkasować opłatę.

0

Zglos komentarz

A
adamosow 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To nie są Polacy To sługusi Watykanu

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ale żeby tak dwa hooye obok siebie. A fuj

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nie bi-skupi, tylko homo-s**insyny

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

to nie radość ! to perfidia na wypasionych mo**ach !! mówią - i co Polaczki ? nam nie podskoczycie !!!

0

Zglos komentarz

S
spitulis 😏 Szyderca
4 lata temu

gnać toto do Watykanu!...

0

Zglos komentarz

Reklama