Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4z której by strony nie popatrzeć to w pisie są same qr.y i złodzieje ! ta przestępcza organizacja działa jak magnez na wszelki ludzki sort z IQ ponizej 70pkt . Do tego cała brzydota tego Świata skupiła się na pyskach ich przedstawicieli, całe zło tej planety wsiąkło w tą obrzydliwą partię...
z której by strony nie popatrzeć to w pisie są same qr.y i złodzieje ! ta przestępcza organizacja działa jak magnez na wszelki ludzki sort z IQ ponizej 70pkt . Do tego cała brzydota tego Świata skupiła się na pyskach ich przedstawicieli, całe zło tej planety wsiąkło w tą obrzydliwą partię ! trzeba coś z tym zrobić !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kijem nawet nie tknąłbym takiej baby. Jeden autorytet Dominika drugi Marta
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kto jest bez grzechu nie pierwszy zuci kamieniem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane