Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2To przypomnij jak to rudy wuc tusk podniósł vat z 19% na 23% i okradł Polaków z emerytur, to teraz może se wzywać i tylko tyle, przynajmniej tacy jak ty mają zajęcie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj czego PiS nie obiecywal...glupiemu elektoratowi wiejskich ciemniakow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypominam sobie, jak zaszczany dziad brylował z kanistrem w łapie. Nikt po IIWŚ nie okradł tak Polaków jak ten bandycki układ. Nie tylko z pieniędzy, ale przede wszystkim z godności, pisiacki kolaborancie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pis obiecuje tak samo jak każdy inny, to się nazywa polityka, drugą sprawą jest, że bandycki pis tak się okopał i ciężko będzie ich oderwać od władzy wyborcom jak już przejrzą na oczy, nie wspominając o tym, że opozycja ma problemy wewnętrzne i w zasadzie jest taka nijaka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
skoro cesarz jełropy, zakłamany P0kurcz jest taki dobry, to po wuj podnosił vat do 23%
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane