Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie mówisz chyba o kwachu i millerze którzy pierwsi biegali do biskupów i przywracali om przywileje jak byli przy władzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dawno już i wciąż piszę, że to jest bolszewia w czystej postaci, sieroty po komunie, potomkowie zdrajców oraz sołdatów powracających spod Berlina. Oni i ich dziecki. Rozwalono im ukochany PRL i dążą do jego odtworzenia. Ciężko idzie, bo i ludzie niektórzy bardziej rozgarnięci, niejeden coś przeczyta...
Dawno już i wciąż piszę, że to jest bolszewia w czystej postaci, sieroty po komunie, potomkowie zdrajców oraz sołdatów powracających spod Berlina. Oni i ich dziecki. Rozwalono im ukochany PRL i dążą do jego odtworzenia. Ciężko idzie, bo i ludzie niektórzy bardziej rozgarnięci, niejeden coś przeczytał, internet jest, media i powielacza już nie trzeba ukrywać, bo prawie każdy ma drukarkę. Mają ciągle nadzieje, bo i też pokłady ciemnoty w części narodu jak widać są niezmierzone.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane