Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6pisowskie poszanowanie człowieka który ma inne zdanie niż oni. pewnie był na głodzie i szedł po butapren
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowska "kultura z wyższej półki". To mnie już nawet nie dziwi. Niczego lepszego po tym chamie bym się nie spodziewał. Smutne jest to, że pisowscy wyznawcy będą piać z zachwytu... jeśli w ogóle ta informacja do nich dotrze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko kobieta i kobieta a co mężczyzna to już szacunku nie potrzebuje?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kr***nem to swoją drogą. Ale jaką sprzedajną sz***ą trzeba być żeby popierać coś takiego tylko dlatego, że " dali" gó*****e 500 zł. Nie dość, że kr***ni to jeszcze mendy bez honoru.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślę że nie tylko o pięćset plus chodzi. Sądzę że głównie chodzi o wzniesienie na piedestał różnej maści szumowin i hołoty. Wystarczy przejrzeć Internet i poczytać wypociny takich ludzi. Prości o wąskich horyzontach, mający problem z ortografią gramatyką i w ogóle z sensowną wypowiedzią.. Dla takic...
Myślę że nie tylko o pięćset plus chodzi. Sądzę że głównie chodzi o wzniesienie na piedestał różnej maści szumowin i hołoty. Wystarczy przejrzeć Internet i poczytać wypociny takich ludzi. Prości o wąskich horyzontach, mający problem z ortografią gramatyką i w ogóle z sensowną wypowiedzią.. Dla takich ludzi jest ta partia. A teraz okazało się że sami tacy są. Prymitywni...cuchnący g**jem i ze słomą w butach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie tak. Jak powiedziała swego czasu profesor Staniszkis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie tak. Jak powiedziała swego czasu profesor Staniszkis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie tak. Jak powiedziała swego czasu profesor Staniszkis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i jest reakcja tego prymitywa: 'W "Dzienniku Polskim" szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości odniósł się do tego zdarzenia. "Powiedziałem tej pani, że jest kr***nką, określając w ten sposób jej poziom umysłowy. Uważam, że to określenie było niezwykle delikatne wobec zachowania, z jaki...
No i jest reakcja tego prymitywa: 'W "Dzienniku Polskim" szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości odniósł się do tego zdarzenia. "Powiedziałem tej pani, że jest kr***nką, określając w ten sposób jej poziom umysłowy. Uważam, że to określenie było niezwykle delikatne wobec zachowania, z jakim się spotkałem" - powiedział. Jak dodał, zareagował "bardzo grzecznie".'
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane