Reklama
Reklama

Komentarze

14
K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

a kto cołaskę dżwiga w worku ? czy może tylko czek złoży tłustowłosa ?

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

Hipokryci !

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
4 lata temu

Tylko, że na Czechów Pan Buczek niespecjalnie działa.

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Coraz więcej chorych umysłowo. Boga interesuje akurat Turów! Jakimi kategoriami trzeba myśleć...no chyba żeby zmydlić szara katolska masę.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Kr***nka😎

0

Zglos komentarz

A
Armin39765 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Kempa łeb umyła, czy przyjechała jak zwykle?

0

Zglos komentarz

A
Armin39765 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Pokazałem to znajomym Czechom: ryczeli ze śmiechu pół godziny.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Zamiast działać i dogadywać się z Czechami, to te przygłupy wolą się modlić. Co za popiedrolene pisiory.

0

Zglos komentarz

A
arkos72 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Cytując klasyka: "Walnij sie w ten zatłuszczony łeb". A teraz czekamy na teatralne łezki...

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

A jak się nie uda pomyslnie rozwiązać sporu, to Pani Kempa będzia miała pretensje do opozycji czy do Boga i jego przedstawicieli na ziemi?

0

Zglos komentarz

M
Marek40723 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Kto nie ma w głowie ten ma w nogach . A tam można prosić za drobną opłatą Bóg jest wtedy skóry do pomocy . Bo wiadomo że za darmo nic nie ma . A kto stworzył ten świat Bóg tylko co on z tymi marnymi PLN zrobi ???

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Jak nie podziała, to polecam tej bandzie kr***nów aby zrobili zrzutkę na wyprawę do Czech, tego mistrza który odprawia egzorcyzmy salcesonem.

0

Zglos komentarz

M
maciejmaj 🌾 Wieśniak
4 lata temu

a włosy umyła

0

Zglos komentarz

S
spokojny25 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Obłuda,obłuda,obłuda i cyrk.Przez takich obłudników śmieje się z nas cały świat.

0

Zglos komentarz

Reklama