Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Bandyci wlasnie tam na granicy siedza i udaja niewiniatka.... dramatem jest ze ktokolwiek popiera tych ludzi z granicy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego taka nienawisc Polakow do uchodzcow, przeciez Polacy to narod uchodzcow i wszedzie na swiecie im pomagano?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@nissin jest taka różnica że Polacy wszędzie podejmowali pracę i integrowali się z lokalną społecznością. Ci "uchodżcy" jak ich nazywasz nie chcą do Polski tylko na Niemiecki zasiłek. Jedyna jaką pomoc przyjmą od Polaków to transport do granicy Niemieckiej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wymyśl coś innego o ile umiesz myśleć, bo ten lewacki bełkot już jest nudny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Patszac co teraz odpird@laja prawacy, to dumne byc nazywanym "lewakiem", TO ZNACZY NORMALNOSC!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ty nawet nie jesteś lewakiem, oni chociaż jakieś zasady mają, ty po prostu jesteś antypolski śc****ojad, to taki gatunek szkodnika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@kacynski Patszac na to co piszesz to musisz zakupić słownik ortograficzny, po prostu jesteś zwykłym trollem mający problem nie tylko z samodzielnym myśleniem ale też pisaniem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze są. Pytanie jak długo??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane