Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No...nie wiem, slupki poparcia spadaja. Tylko to sie dla niego liczy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może i poparcie spada, ale jak przyjdzie 15 emerytura, prąd+, gaz+, pies+, kot+ to prekariat ma nagle amnezje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale PiS juz nie ma kasy na kupowanie poparcia, po 6 latach koryto juz puste!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kacynski: koryto może puste, ale drukarki rozgrzane do czerwoności, więc nie ma problemu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wariatki na ulicach. Żądne krwi nienarodzonych własnych dzieci. Ewidentne olanie kobiet przez lekarzy, którym prawo nie tylko zezwala, ale nawet nakazuje ratować życie matki w przypadku jego realnego zagrożenia przez ciążę - chyba, że matka sama postanowi inaczej. Ale wariatki na ulicach nie wnikaj...
Wariatki na ulicach. Żądne krwi nienarodzonych własnych dzieci. Ewidentne olanie kobiet przez lekarzy, którym prawo nie tylko zezwala, ale nawet nakazuje ratować życie matki w przypadku jego realnego zagrożenia przez ciążę - chyba, że matka sama postanowi inaczej. Ale wariatki na ulicach nie wnikają w takie subtelności. Królewny ze spalonego teatru, którym dane było się urodzić. To jest problem dla nich, a nie drożejące paliwa, szalejąca inflacja, segregacja sanitarna i astronomiczne zadłużenie przykryte przez rząd. Lądowanie będzie twarde, oj bardzo twarde.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dyskutowanie z wioskowym lewactwem, to jakby tłumaczyć osłowi, że nie jest koniem. Nie pogalopuje, nie podskoczy, ale i tak nie uwierzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bibi po co się odzywasz jak nie masz bladego pojęcia???? Gdyby lekarze przerwali tą ciążę, pani Iza by przeżyła to zaraz Godek i Ordo Iuris zawiadomiliby prokuraturę i lekarze bujaliby się latami po sądach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz rozdwojenie jaźni? We wczorajszym komentarzu sam popierasz zaostrzenie aborcji "o ponad 98% Polaków chciałoby zaostrzenia prawa" A może nie rozumiesz biedaku, co to znaczy zaostrzenie prawa aborcyjnego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Musiały sobie znaleźć ofiarę w pierwszą rocznicę ustawy... Zamiast protestować pod domem tego lekarza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko dla przypomnienia, wyniki wyborów w Pszczynie: EU-2019: PiS, PL-2019:PiS, Prezydent-2020:PiS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane