Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Agman74 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jeszcze brakuje Jakiego w dresiku

0

Zglos komentarz

M
mlodypsz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wiem że to banknot prześmiewczy ale 100 razy lepszy od bochomaza Glapińskiego. Kolory są stonowane niezbyt przesadna symbolika, dobre rozplanowanie grafik widać robote fachowca. Banknot Glapińskiego to takie diskopolo.

0

Zglos komentarz

Reklama