Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Dzisiaj będziemy mieli do czynienia z kolejnym atakiem na środowisko lekarskie, które stało się dla medialnych strategów z Nowogrodzkiej wygodnym chłopcem do bicia. Trzeba bowiem na kogoś zrzucić winę za sytuację w służbie zdrowia i sytuacje związaną z zakazem aborcji. Ten konflikt Kaczyńskiemu jed...
"Dzisiaj będziemy mieli do czynienia z kolejnym atakiem na środowisko lekarskie, które stało się dla medialnych strategów z Nowogrodzkiej wygodnym chłopcem do bicia. Trzeba bowiem na kogoś zrzucić winę za sytuację w służbie zdrowia i sytuacje związaną z zakazem aborcji. Ten konflikt Kaczyńskiemu jednak nie posłuży. Błędne są nadzieję, że Polacy uwierzą w „winę” lekarzy. Historia Zbigniewa Ziobro, przypomniana w tym kontekście, jest bardzo pouczająca. Lekarze, którzy stali się celem nagonki, działali zgodnie z procedurami." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska obedzie sie bez Kaczynskiego, Ziobry, Przylebskiej i sekty kosciola, ale nie obedzie sie bez lekarzy, ktorzy juz emigruja z tego "domu wariatow" zwanym Polska PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz PiS modli sie o wszystko na Jasnej Gorze, jedyne co potrafia ci nieudacznicy, senilnego Kaczynskiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane