Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Kazdy kto nie popiera sekty kosciola, jest zwalczany w Polsce, ale ich poparcie coraz szybciej sie zmniejsza a koscioly pustoszeja!

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

a może by ich na imigrantów wymienił. imigranci przynajmniej w części będą pracować i płacić podatki, a cała ta sekta to całe życie bez podatków i na cudzy koszt żyje

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

A wystarczy ich wypiep....ć do Watykanu, i Polska będzie o wiele bogatsza!

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

Las krzyży

0

Zglos komentarz

A
Armin39765 🌾 Wieśniak
4 lata temu

20 000 000 000,00 złotych rocznie polski podatnik płaci na utrzymanie darmozjadów, którzy do roboty ubierają czarne s**ienki, czasami również frymuśne czapeczki ze śmiesznymi pomponikami, i straszą ludzi bajkami o gadającym wężu, chodzeniu po wodzie i teleportacjach.

0

Zglos komentarz

Reklama