Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2wstretna podla wstawka.. kobieta byla w szpitalu bo odeszly jej wody w 4 miesiacu.. nie byla tam aby usunac ciaze.. chciala ratowac dziecko i siebie.. a przez chore ustawy i zle sprecyzowane prawo zmarlo jej nienarodzine dziecko i ona sama w strasznym strachu i cierpieniu.. jesli juz wstawiasz cos...
wstretna podla wstawka.. kobieta byla w szpitalu bo odeszly jej wody w 4 miesiacu.. nie byla tam aby usunac ciaze.. chciala ratowac dziecko i siebie.. a przez chore ustawy i zle sprecyzowane prawo zmarlo jej nienarodzine dziecko i ona sama w strasznym strachu i cierpieniu.. jesli juz wstawiasz cos takiego pod gallem anonimem to nie uzywaj generatora.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mogła - ale problem jest taki że ona jeśli wcześniej pracowała i inni dorośli jej członkowie rodziny którzy tu pracują , to tu płaciła podatki a jej rodzina dalej płaci a nie czesiom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane