Reklama
Gdyby Lech z Marią nie zgineli w Smoleńsku wysłani

Gdyby Lech z Marią nie zgineli w Smoleńsku wysłani

przez Admin — 4 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
4 lata temu

Już nie przypisujcie Lechowi że byłby taki sprawiedliwy bo wcale nie był lepszy od brata

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nie był oczywiście idealny i absolutnie nie z mojej bajki, ale jak na moje Jarka przerastał o głowę, albo dwie.

0

Zglos komentarz

Reklama