Reklama
 Zblatowanie PiS z faszyzującymi bojówkami to nic nowego.

Zblatowanie PiS z faszyzującymi bojówkami to nic nowego.

przez nissin — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
D
4 lata temu

A sikor za wino już oddał?

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Szuszy Cie po marszu?

0

Zglos komentarz

M
maaajki1981 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Sikorski wzór do naśladowania. Mistrz w likwidowaniu min. jednostek wojskowych

0

Zglos komentarz

S
4 lata temu

Sikorski co byl w PiS teraz pomstuje na PiS... Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek...kazdy z nich byl i w PiS i w PO. Doslownie obecny premier Morawiecki byl osobistym doradca Tuska za rzadow PO. Doradca Tuska - premierem Kaczynskiego. Ten sam czlowiek....

Sikorski co byl w PiS teraz pomstuje na PiS... Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek...kazdy z nich byl i w PiS i w PO. Doslownie obecny premier Morawiecki byl osobistym doradca Tuska za rzadow PO. Doradca Tuska - premierem Kaczynskiego. Ten sam czlowiek. Udaja, ze sie kloca przed kamerami zeby frajerzy zawsze zaglosowali na jednych albo drugich podczas gdy oni sa dogadani.

0

Zglos komentarz

Reklama