Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Znajomy tłumaczył mi jak to działa. Masz restaurację albo klub, przychodzi mafia i chce tyle abyś mógł sobie działać, masz spokój, ochronę. Niby nie jest ok ale ludzie pracują i zarabiasz. W przypadku pisoskich pada hasło *dawaj wszystko* a jak padniesz to pójdą zrujnować innego a potem następnego....
Znajomy tłumaczył mi jak to działa. Masz restaurację albo klub, przychodzi mafia i chce tyle abyś mógł sobie działać, masz spokój, ochronę. Niby nie jest ok ale ludzie pracują i zarabiasz. W przypadku pisoskich pada hasło *dawaj wszystko* a jak padniesz to pójdą zrujnować innego a potem następnego. Ty zamykasz, zwalniasz ludzi, oni rujnują kolejnego i kolejnego. Myślą tylko o sobie jak się nachapać jak najwięcej i jak nakszybciej a ludzie, co tam jacyś ludzie, niech sobie radzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane