Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

A pisoskie mówili, że taki ciepły. No, ciepły to ja trochę inaczej rozumiem.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jeśli przyjaciel Putina to przyjaciel Orbana. jeśli przyjaciel Orbana to przyjaciel Kaczyńskiego. To tłumaczy zadymę na granicy z komunistyczną logistyką. To tłumaczy wstrzymywanie się od prośby o pomoc NATO.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
4 lata temu

Najlepszy kumpel Staszka Karczewskiego ;)

0

Zglos komentarz

K
kubh 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jak to sku#wiel, to kim jast kaczor? SUPERNATURALSK#WIEL?!

0

Zglos komentarz

Reklama