Reklama
Reklama

Komentarze

4
H
Havcio 🏹 Łowca
4 lata temu

Aż brak słów pogardy na tego nadętego bufona...

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
4 lata temu

Havcio, czy musisz przed śniadaniem wstawiać takie kawałki? Zlituj się!

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jeszcze nie tak dawno mówił że podwyżek cen prądu nie będzie, prawda to pisowskie trolle ?

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
4 lata temu

To proste. Sasin jesteś totalnym de**lem. Gdybym miał wskazać który w pisie jest największym matołem to miałbym naprawdę konkretny problem. Co jeden to lepszy i co chwilę inny wysuwa się na prowadzenie

0

Zglos komentarz

Reklama