Reklama
Reklama

Komentarze

5
W
wiocha077 😏 Szyderca
4 lata temu

Oj tam, co mu bronić? Jeszcze tylko dwa mecze i "Polacy nic się nie stało..."

0

Zglos komentarz

X
xstream 🏆 Master
4 lata temu

Merkel i Macron dzwonią do Łukaszenki i Putina. Duda ogląda mecz.

0

Zglos komentarz

M
mirek.k 😏 Szyderca
4 lata temu

ten Andżej . Gdzie sie nie pojawi tam prze.j.ebią .

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Gdzie jest Rysiu?

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
4 lata temu

Chciał się przylansować na wygranej i nie wyszło .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Reżim Łukaszenki ma dziś mo**y Zelta i kurdej szatan...warto to często przypominać

0

Zglos komentarz

Reklama