Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6"Ostatnio wszędzie pełno katolicyzmu na pokaz, a właściwie wycierania sobie butów religią, Jezusem, spowiedzią i wybaczeniem. Miłosierdzie stało się przykrywką dla złodziejstwa, a pobożność to prosty sposób na kasę i sławę. Na dziesięciu katolików afiszujących się z wyznawaną religią tylko jeden swo...
"Ostatnio wszędzie pełno katolicyzmu na pokaz, a właściwie wycierania sobie butów religią, Jezusem, spowiedzią i wybaczeniem. Miłosierdzie stało się przykrywką dla złodziejstwa, a pobożność to prosty sposób na kasę i sławę. Na dziesięciu katolików afiszujących się z wyznawaną religią tylko jeden swoimi uczynkami nie kwalifikuje się jako satanista. Tak, to co wyznaje większość pseudokatolików to właśnie kult szatana, pieniędzy i amoralności." - pressmania.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pani Nowak proponuję zmianę zawodu bo coś jej się lekko popie@doliło w łepetynce.Może jakiś klasztor albo katechetka ale na pewno nie kurator oświaty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak! Zróbcie szturm do nieba, byle szybko. Weźcie śliniącego się karla ze sobą!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Ostatnio wszędzie pełno katolicyzmu na pokaz, a właściwie wycierania sobie butów religią, Jezusem, spowiedzią i wybaczeniem. Miłosierdzie stało się przykrywką dla złodziejstwa, a pobożność to prosty sposób na kasę i sławę. Na dziesięciu katolików afiszujących się z wyznawaną religią tylko jeden swo...
"Ostatnio wszędzie pełno katolicyzmu na pokaz, a właściwie wycierania sobie butów religią, Jezusem, spowiedzią i wybaczeniem. Miłosierdzie stało się przykrywką dla złodziejstwa, a pobożność to prosty sposób na kasę i sławę. Na dziesięciu katolików afiszujących się z wyznawaną religią tylko jeden swoimi uczynkami nie kwalifikuje się jako satanista. Tak, to co wyznaje większość pseudokatolików to właśnie kult szatana, pieniędzy i amoralności." - pressmania.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W której to księdze jest napisane że modlić należy się jedynie do Boga ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane