Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
85% społeczeństwa to skrajni de**le, lumpy nawet kiedy pracują, moralne lumpy. Przykład lumpiarstwa idzie z góry, więc mamy to co mamy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski, ostatnich zrobil pierwszymi...rezultat juz wszyscy widza, klamia, kradna, knuja i szczuja! Dumni z wlasnej glupoty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No tak, większość społeczeństwa stanowią te najniższe warstwy, ludzie skrajnie ubodzy w intelekt i jakąkolwiek wiedzę, skończone przygłupy zmanipulowane przez telewizję i kościół. Taki jest fakt. PiS o tym doskonale wie i dlatego wykorzystał ten fakt na swoją korzyść, co zrobili wręcz po mistrzowsku...
No tak, większość społeczeństwa stanowią te najniższe warstwy, ludzie skrajnie ubodzy w intelekt i jakąkolwiek wiedzę, skończone przygłupy zmanipulowane przez telewizję i kościół. Taki jest fakt. PiS o tym doskonale wie i dlatego wykorzystał ten fakt na swoją korzyść, co zrobili wręcz po mistrzowsku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane