Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Jakiś cham, dyrektor białoruskiego kołchozu nam tu taką rozpierduchę robi. Takie właśnie są te niby elity władzy, nieudacznicy, eunuchy intelektualne z dyplomami z bazaru, partyjniacy, śc****a zwykłe, pospolici złodzieje i moralne trupy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dałem podobną wstawkę admin szybciutko ją usunął, ta też mu nie spasuje. I kto tu jest na sznurku u Putina?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brakuje jeszcze chudego Totalsa z nienawistnym wzrokiem, wbijającego naszemu żołnierzowi nóż w plecy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale oczywiście to wina "wrednych polaczków" bo nie chcą przepuścić "biednych" migrantów do Niemiec. Oczywiście pseudo celebryci dużo krzyczą o konstytucji a jednocześnie wyrażają zgodę na łamanie jej w "imię dobra migrantów".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie do konca pisuar tez tam maczal swoje paluchy, w sondarzach leca na ryj, juz(desperacki plan ratowania wizerunku) nawet twardy elektorat ma ich dosc , nie mowiac tych co przez chwila niepoczytalnosc oddali na ta spier*oline glos. a wiedza ze jak wyborow nie wygraja to do pierdla trafia w wiekszo...
nie do konca pisuar tez tam maczal swoje paluchy, w sondarzach leca na ryj, juz(desperacki plan ratowania wizerunku) nawet twardy elektorat ma ich dosc , nie mowiac tych co przez chwila niepoczytalnosc oddali na ta spier*oline glos. a wiedza ze jak wyborow nie wygraja to do pierdla trafia w wiekszosci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane