Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3I co z tego? Wujek Ziobro zamiecie sprawę pod dywan jak będzie trzeba. Jak jesteś z Jedyną Słuszną Partią, to prawo cię nie dotyczy. Niech żyje PRL!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co ty synek wiesz ... w czasach PRL to jeszcze z jajka na jajko skakałeś ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najwyraźniej więcej od ciebie, skoro nie dostrzegasz analogii między tamtymi czasami a tym co robi PiS. Ale sądząc po twoich komentarzach, to jesteś z tych co uważają "że kiedyś to było..." i powrót do komuszych praktyk i pod but ruskich, prezentowany nam przez PiS, to dla ciebie miód na serce.
Najwyraźniej więcej od ciebie, skoro nie dostrzegasz analogii między tamtymi czasami a tym co robi PiS. Ale sądząc po twoich komentarzach, to jesteś z tych co uważają "że kiedyś to było..." i powrót do komuszych praktyk i pod but ruskich, prezentowany nam przez PiS, to dla ciebie miód na serce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
odczuwam schadenfreude kiedy sobie przypomnę jazgot na M.Szczepańskiego , rządy Cyrankiewicza bądż Jaroszewicza że o czasach Generała nie wspomnę.... dobrze wam tak cieniasy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane