Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Potem Duda powie, że kryzys skończył się dzięki Morawieckiemu i Kaczyńskiemu, ci dwaj wspomną o wielkim udziale Dudy a ich elektorat oglądający tylko TVP**S i TRWAM łyknie to jak młody pelikan i jeszcze będzie powtarzał pytanie gdzie był wtedy Tusk jak P**S znowu świat ratował?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkim światowym przywódcom jesteśmy potrzebni na ich wojenkach o ropę i inne takie w Iraku, Kuwejcie, Afganistanie itd. a jak my ich potrzebujemy, to nam tak pomagają jak w 39- na papierze...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A najlepsze jest to, że Merkel z Macronem kilkoma telefonami załatwili sprawę. Zaś co do 39` to poczytaj sobie trochę KSIĄŻEK.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przyjdą z pomocą jak 1939. Polacy już nie tacy naiwni i wiedzą ze muszą się sami obronić. BRAWO RZĄD PIS!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane