Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zapewne słyszeliście ten kawał: - bojówki onr uratowały ostatnio babci życie - jak? - przestali ją kopać. Otóż, kościół nie przestanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pierwszy raz rozumiem dudę ciężko cokolwiek wrzucić gdy widzi się tam takie nominały.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale prawaki muszą patrzeć na te nominały ze to i tak już nic nie wartę bo PISowska inflacja je zeżarła. A mieliśmy 10 lat prawie na równi z dolatem dzięki belce prawaki. Zapomnijcie już o tyn. Bo podatek belki który miał być tymczasowy przej.buje nie belka a PIS wraz w waszym prałackim klerem. Wasze...
Ale prawaki muszą patrzeć na te nominały ze to i tak już nic nie wartę bo PISowska inflacja je zeżarła. A mieliśmy 10 lat prawie na równi z dolatem dzięki belce prawaki. Zapomnijcie już o tyn. Bo podatek belki który miał być tymczasowy przej.buje nie belka a PIS wraz w waszym prałackim klerem. Wasze Bosaki też były za tym aby klerowi dać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak a u nas taka bieda że jak przechodziłem koło stawu to mi kaczki chleb żócały
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On wyciąga jakieś losy, i to spojrzenie na katabasa, bezcenne. Pozostali udają, że nie widzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane