Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5A ja myślę,że temu kurduplowi z nowogrodzkiej wszystko wymknęło się z pod kontroli i żyje w swoim zamkniętym świecie.Jedno jest dla niego najważniejsze-nie oddać władzy,Polskę i Polaków ma w doopie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyńskiemu zawsze chodziło o władzę. Nie o zaszczyty, nie o pieniądze, po prostu o władzę. Otoczył się grupą ociekających wazeliną wiernych poddanych, gotowych bezwarunkowo wykonać absolutnie każdy rozkaz, kupił elektorat wbijając mu w głowę, że to ON im daje pieniądze. Kiedy na jaw wyszły pierwsz...
Kaczyńskiemu zawsze chodziło o władzę. Nie o zaszczyty, nie o pieniądze, po prostu o władzę. Otoczył się grupą ociekających wazeliną wiernych poddanych, gotowych bezwarunkowo wykonać absolutnie każdy rozkaz, kupił elektorat wbijając mu w głowę, że to ON im daje pieniądze. Kiedy na jaw wyszły pierwsze afery, powiedział ludziom, że owszem kradnie, ale jak Robin Hood, czy inny Janosik, dzieli się z nimi łupem. Obudził lęki, przed wszystkim co inne, wydawać by się mogło na wieki uśpione, niestety w genach pato-elektoratu nadal zostały fobie pańszczyźnianego chłopa, co widać po komentarzach pisiakó
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nissin powiedz mi kiedy z turysty robi sie uchodzca? 1. Kiedy konczy mu sie wiza turystyczna 2. Kiedy atakuje pogranicznikow na granicy 3. Kiedy drze ryja na granicy ze chce do Niemiec?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane