Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6I z naszych podatków jest robiona wypłata dla niego 🤦😠
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz do mnie dotarło ze również ten okaz żyje z moich podatków. No zesz w mordę! Po moim kuffa trupie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla mnie po Suskim jest to dzban wszechczasow!!!!!!😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jestem innego zdania. Otóż, wydawać by się mogło, że Suskiego nikt w zidioceniu nie przebije, Januszowi, chyba się to udało.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panowie, jak możecie ogłaszać wyniki, gdy wyścig wciąż trwa? No dajcie obu szansę! Każdy z nich pewnie nie raz się jeszcze wykaże.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Też mi się wydawało, że są godnymi siebie przeciwnikami, ale jednak nie. Głupota Suskiego jest raczej taka przaśna, prosta, może nawet śmieszna, taka Szwejkowa. Natomiast głupota Janusza, to są pokolenia Rochów, które nad nią pracowały, to jest kryształ de**lizmu w czystej postaci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I prze takich ludzi jak on Janusz to zszargane imię, a równe dobrze mógłby być to Maniek Czesiek czy inny Jarosław
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego on jeszcze żyje? Przecież obiecywał "veto lub śmierć" przy jakimś starciu z UE. Odbierałem to jako obietnicę publicznego sobiepuku ..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze żyje, ponieważ nie jest zwykłym dzbanem. Jest dzbanem bez honoru.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
moze trochę przygłuchy i zrozumiał ze w kieszeni otwiera nóż
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane