Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sensowność tego pomysły, niestety kończy się, gdy postanowią wziąć województwo w którym sami mieszkamy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
polacy są już tak podzieleni że to mogło by być dobrym rozwiązaniem. gdyby tylko polskę dało się podzielić na dwie części i w jednej dać kler pisowców i innych bąkiewiczów a w drugiej pozostałych to był bym nawet za
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe tylko kto by pracował na tłuste koty,beneficjentów + i cały ten chory rząd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale mszy św. słuchaliby na okrągło , spowiadali się rano i po południu i realizowali pokusy pracując nad dzietnością
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I teraz wiadomo jak doszło do rozbiorów Polski. Chcecie powtórkę? To o to nasi dziadkowie walczyli, zeby teraz dzielić? Masakryczne te wasze pomysły
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
macie wot , milicję , kapelanów - to jak już odrobimy straty popiskie to przyjdziecie a my was przyjmiemy po katolicku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie byłam, nie jestem i raczej nie będę za pisem koronny. Więc nie wiem z czym do mnie wyskakujesz. Stwierdzam tylko fakt, ze dzielenie Polski nie jest niczym dobrym. Ale jak widzę was to cieszy. A nasi przodkowie, którzy o Polskę walczyli w grobach się przewracają widząc takie rzeczy. I po minusach...
Nie byłam, nie jestem i raczej nie będę za pisem koronny. Więc nie wiem z czym do mnie wyskakujesz. Stwierdzam tylko fakt, ze dzielenie Polski nie jest niczym dobrym. Ale jak widzę was to cieszy. A nasi przodkowie, którzy o Polskę walczyli w grobach się przewracają widząc takie rzeczy. I po minusach widzę, ze jest was więcej "mądrych". Ehhh, co się z tymi Polakami porobiło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tym gorzej, że odcięlibyście mnie, tam, na wspomnianych województwach. jak sie kto w stajni urodził, to niekoniecznie mu Kasztanek dali na imie:) rozumiem frustrację, ale 3 województwa przeciw całej reszcie, gęściej zaludnionej, to przeciez nieduzo? dudy w miech, i na wybory, bąkiewiczozbijacze pate...
tym gorzej, że odcięlibyście mnie, tam, na wspomnianych województwach. jak sie kto w stajni urodził, to niekoniecznie mu Kasztanek dali na imie:) rozumiem frustrację, ale 3 województwa przeciw całej reszcie, gęściej zaludnionej, to przeciez nieduzo? dudy w miech, i na wybory, bąkiewiczozbijacze patentowani!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak jak Pakistan z Indii, też nie ma spokoju. To są typy które nie lubią spokoju, dobrobytu. Muszą mieszać, nawet gó**o z wiśniami, byle by tylko nie dać ludziom spokojnie żyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane